Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kastamonu Başkent Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Kastamonu Başkent Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. pek çok kente olduğu gibi ülkemizin güzel şehirlerden Kastamonu’ya da hizmet vermektedir. Söz konusu şirket, insanların hayat şartlarının daha iyi olması adına çok önemli bir rol oynamaktadır. Şirket tarafından verilen hizmetin karşılığı olarak insanlar, aylık faturalar ödemektedir. Kastamonu Başkent elektrik fatura sorgulama ve ödeme işlemi için farklı alternatifler vardır. Fakat şirket, bu noktada insanların çok daha kolay bir şekilde bahse konu işlemi yapabilmesi için alternatifler oluşturmuştur.

Kastamonu’daki Başkent EDAŞ müşterilerinden birisi iseniz, şirketin resmi web sitesi üzerinden ya da müşteri hizmetlerinden faturanızı ödeyebilirsiniz. Fakat bunun için öncelikle şirketin Enerjisa’ya bağlı olduğunu bilmenizde yarar vardır.

Fatura sorgulama ve ödeme için öncelikle https://online.enerjisa.com.tr/ adresine giriş yapın. Eğer daha önce üyelik almışsanız, kimlik numaranızla sisteme girebilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa alttaki butona basarak üyelik alın. Daha sonra ise istenen bilgileri girdiğinizde, fatura sorgulama işlemini yaptığınızı göreceksiniz. Böylece ödemeniz gereken tutarı öğrenecek ve isterseniz kredi kartınızla ödeme yapabileceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz