Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kayseri Kepsaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Kayseri Kepsaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektrik, insanların ve sanayi kuruluşlarının vazgeçilmezi haline gelmiş olup, yaşam kalitesi için büyük önem taşır. Söz konusu enerji türünün kullanım alanı oldukça geniştir. Anadolu’nun en önemli kentlerinden birisi olan Kayseri’de elektrik dağıtımı, 2012 yılından itibaren özel sektör tarafından yapılmaya başlamıştır. Geçmişte devletin verdiği söz konusu hizmeti, bu tarihten itibaren Kayseri Kepsaş Elektrik Dağıtım A.Ş. vermeye başlamıştır.

Elektrik dağıtımı için kullanılan hatlar, zaman içinde farklı sorunların yaşanmasına neden olabilir. Bu sorunlar bazen hatların kendisinden, bazen hava koşullarından, bazen de insan faktöründen kaynaklanmaktadır. Bütün bu durumların çözümü şirket tarafından yapılmaktadır. Fakat sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi adına insanların Kayseri Kepsaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası ile yaşadıkları sorunları şirkete bildirmesi gerekiyor.

Kayseri Kepsaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Kayseri Kepsaş Elektrik ihbar hattı, insanların kullanabileceği önemli bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Buradan sadece elektrik kesintileri değil, bu alanda yaşanan bütün sorunların bildirilmesi gerekiyor. Böylece ekipler çok hızlı bir şekilde müdahale eder ve sorunu çözer. Bu hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • E-Posta: info@kepsas.com.tr – kepsas.kep@hs01.kep.tr
  • Tel: 0 352 207 88 00
  • Faks: 0 352 207 88 01

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz