Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kayseri Kepsaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Kayseri Kepsaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Elektrik abonelerinin en büyük problemlerinden bir tanesi faturalarını ödeyebilecekleri güvenilir bir adres bulmak olmaktadır. Bu noktada birçok sıkıntıyla karşılaşmakta hatta bazen de dolandırılabilmektedirler. Bu sebeple her bir elektrik faturası ödemek durumda olan vatandaşlarımız kesinlikle güvenilir ödeme noktaları bulmaya büyük özen göstermelidir. Bu konuda Kayseri Kepesaş Elektrik A.Ş. aboneleri oldukça şanslı, çünkü şirket aboneleri için son derece güvenli ve kullanımı kolay bir web sitesi hazırlamış bulunmaktadır. Site adı www.kepsas.com olan fatura ödeme sayfası oldukça kullanışlı bir ara yüze ve son derece güvenlikli bir yazılıma sahiptir. Ödeme için yapmanız gerekenler ise;

  • İlk olarak site linkine tıklamanız ve sayfaya yönlendirilmeniz gerekmektedir.
  • Daha sonrasında karşınıza çıkan ara yüzden borç sorgula linkine tıklamanız gerekmektedir. Burada ki T.C. kimlik numarası ile giriş yapınız kısmını ve güvenlik kodu kısmını dolduruyoruz.
  • Sonrasında karşımıza geçmiş döneme ait ödenememiş faturalar çıkmaktadır. Siz buradan ödemek istediğinizi ya da hepsini seçerek banka ya da kredi kartınız bilgileri aracılığı ile ödeme yapabilmektesiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz