Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kayserigaz Kayseri Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Kayserigaz Kayseri Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Kayseri’de bulunan insanların doğalgaz ihtiyacını, Kayseri Doğalgaz Dağıtım A.Ş. gerçekleştirmektedir. Şirket, kente ilk defa doğalgaz geldiğinde kurulmuş olup, zamanla yapısında bir takım değişiklikler meydana gelmiştir. Söz konusu değişiklikler, şirketin ortaklık yapısında da meydana gelmiştir. Daha önce Çalık Holding’e ait olan hisseler AWE AG’ye aktarılmıştır. Şuanda hisselerin %80’i AWE AG’de, %10’luk kısmı Çalık Holding’de ve geriye kalan %10’luk bölüm Kayseri Belediyesi’ndedir.

Doğalgaz, kullanım alanı oldukça yüksek bir maddedir. Yanıcı olması sayesinde ısınma ve mutfak ihtiyaçlarında bireysel kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Nispeten ucuz ve temiz olması ise büyük bir avantaj olarak dikkat çekiyor. Buna karşın söz konusu maddenin oldukça tehlikeli olduğu da bilinmektedir. Bu tür durumlarda insanların farklı sorunlar yaşamaması için Kayserigaz Kayseri Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden gerekli olan ihbarı yapması çok önemlidir.

Kayserigaz Kayseri Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Kayserigaz Kayseri Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, her türlü doğalgaz sorununda acilen aranmalıdır. Çünkü bu noktada yaşanan gecikme, telafisi imkansız sorunlara neden olabilir. İnsanların bundan dolayı hassasiyet göstermesi gerekiyor.

  • Acil Hattı: 187
  • Müşteri Hizmetleri: 444 5 429
  • Telefon: 0 352 207 20 00
  • Faks: 0 352 207 20 05
  • E-mail: bilgi@kayserigaz.com.tr
  • Web: www.kayserigaz.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz