Ana Sayfa İlginç Şeyler Kehanetler Kitabının Yazarı Kim? Kehanetler Kitabı Coronavirüsü’nü mü Anlatıyor?

Kehanetler Kitabının Yazarı Kim? Kehanetler Kitabı Coronavirüsü’nü mü Anlatıyor?

Corona virüsü dünyada ölümlere sebep vermeye devam ederken hakkında birçok iddia da ortaya atılıyor. Sosyal medyada yayılan bir video, ABD’li medyum Sylvia Brown ile Lindsay Harrison’ın 15 yıl önce kaleme aldığı Kehanetler kitabında corona virüsü benzeri bir salgından bahsettiğini ortaya koydu

Conornavirus’ün tün dünyada yaılması üzerine ve önlenemeyen bulaşma hızı ile birlikte gerek sosyal gerekse ekonomi alanında oluşturduğu tahribat insanları ister istemez komplo teorilerine inanmaya sevk etmektedir.

Her ne kadar bilim adamlarının bunun doğal bir virüs olduğu ve dünya genelinde pandemi olarak değerlendirilmesi ve mücadelenini o çizgide yapılması gerektiği belirtmektedir. Bu virüsün kesinlikle laboratuvar virüsü olmadığını da eklemektedirler.

İçinde corona virüsüne dair kehanetlerin bulunduğu sayfaların sosyal medya paylaşılmasıyla Kehanetler kitabı gündeme oturdu. ABD’li medyum Sylvia Browne ve Lindsay Harrison tarafından 15 yıl önce yazılan Kehanetler kitabında 2020’de akciğerlere saldıran zatürre benzeri bir hastalığın çıkacağını kaleme aldığı ortaya çıktı.

Kehanetler Kitabı Yazarı Kimdir?

ABD’li medyum Sylvia Browne ve Lindsay Harrison tarafından yazılan kitap 15 yıl önce piyasaya sürülmüştü.

Sylvia BROWNE’un Hayatı

Elli yıldır profesyonel bir psişik ve medyum olarak çalışan Sylvia Browne, içlerinde Öte Dünya´da Yaşam, Bir Medyumun Maceraları gibi eserlerinin de bulunduğu çok satan kitapların yazarıdır.

Öte Dünyada Yaşam adlı kitabı öteki Dünya yaşamı ile ilgili en çok okunan kitaplardan birisi olmuştur.

2008’de yazılan ‘Günlerin Sonu’ (End of The Days) kitabının 312’nci sayfasında 2020’li yıllarda bir hastalığın karaciğer ve bronşları hedef alacağını yazmış ve bu kehaneti COVID-19 virüsü ile bağdaştırılmıştır.

Kitaptan Dikkat Çeken Ayrıntı

“2020’lerde, akciğerleri ve bronşları ciddi oranda etkileyen, tedaviye ise zalimce direnen zatürre benzeri bir hastalığın patlaması nedeniyle ortalıkta ameliyat maskeleri ve plastik eldivenlerle dolaşan çok daha fazla insan göreceğiz. Hastalık hakkında kafa karıştırıcı olan şey ise; bir kış boyunca müthiş bir paniğe yol açtıktan sonra, on yıl içerisinde hem sebeplerini hem de tedavisini gizemli bırakarak tamamen ortadan kaybolması olacak.”.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz