Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kepsaş Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Kepsaş Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Anadolu’nun yükselen kentlerinden birisi olan Kayseri’nin elektrik dağıtımı daha önce devlet tarafından yapılmasına karşın, yakın zamanda bu durum değişmiştir. Bilindiği gibi ülkenin genelinde dağıtım işi özelleştirilmiş ve devlet bu alandan çekilmiştir. Bu durum Kayseri’de de yaşanmış ve insanlar bu aşamadan sonra Kepsaş ile tanışmışlardır. Yapılan özelleştirme sonrasında 2012 yılından itibaren kente elektrik dağıtım hizmetini veren şirket, bu alandaki kaliteyi sürekli olarak arttırmak istemektedir.

Kayseri, tarım ve hayvancılıkla bilinen bir kent iken, sanayisinin yakın zamanda ciddi şekilde geliştiği herkes tarafından bilinmektedir. Bu durum, kentin elektrik tüketiminin artmasına neden olmuştur. Bunun haricinde ise nüfustan kaynaklı bir tüketim artışı da söz konusudur. Bütün bunlar insanların ihtiyaçlarının etkin bir şekilde giderilmesi için şirkete önemli bir görev düştüğü anlamına gelmektedir. Kepsaş Elektrik Dağıtım genel merkez telefonu, bu noktada insanların yaşadıkları sorunların bildirilmesi için kullanılmaktadır.

Kepsaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Kepsaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden insanlar, yaşamış oldukları her türlü sorunu şirkete bildirebilir. Bu hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • E-Posta: info@kepsas.com.tr – kepsas.kep@hs01.kep.tr
  • Tel: 0 352 207 88 00
  • Faks: 0 352 207 88 01

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz