Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kilis Toroslar Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Kilis Toroslar Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Gaziantep’e bağlı bir ilçe iken il olan Kilis, ülkenin en küçük kentlerinden birisidir. Buradaki elektrik ihtiyacı, bölgede yer alan barajlardan karşılanmaktadır. Barajlarda üretilen elektrik, hatlar sayesinde kente gelmekte ve hanelere dağıtılmaktadır. Bu hatlar, Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından işletilmektedir. Şirket 2013 yılından itibaren kentte hizmet vermeye başladı. Enerjisa’ya bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Toroslar EDAŞ, bölgedeki diğer kentlere de benzer şekilde hizmet vermektedir.

Kilis’te yaşayan insanların kesintisiz bir şekilde elektrik kullanabilmesi için şirket, her geçen gün kendisini biraz daha geliştirmektedir. Bu gelişim sayesinde, insanların gün içinde sıkıntılar yaşamadığı söylenebilir. Fakat farklı nedenlerden nadiren de olsa kesintiler yaşanmaktadır. Bunların Kilis Toroslar Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası aranarak şirkete bildirilmesi gerekiyor.

Kilis Toroslar Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Kilis Toroslar Elektrik Dağıtım ihbar hattı, sadece elektrik kesintileri için kurulmamıştır. Kilis’te yaşayan insanların elektrik ile ilgili her türlü sorunu için bahse konu hat aranabilir. Bu hatta ilişkin numaralar ve diğer iletişim kanalları şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: 444 4 372
  • Mail: musteriiliskileri@enerjisa.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz