Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kırgaz Kırıkkale Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Kırgaz Kırıkkale Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Kırıkkale, sonradan il olmasına rağmen hızlı bir şekilde gelişen illerden birisidir. Özellikle kent sınırları içerisinde yer alan sanayi kuruluşları, iş imkanı sağlamış ve kent de bundan dolayı büyümüştür. Bu büyüme doğalgaz ihtiyacını da adeta zorunlu hale getirmiştir. Çünkü hızlı nüfus artışı ve sanayi kuruluşları, hava kirliliğini de beraberinde getirmiştir. Hem hava kirliliği ile mücadele etmek, hem de insanlara temiz bir enerji kaynağı sunmak adına kente doğalgaz hizmeti verilmeye başlamıştır. Bu hizmeti uzun yıllardır Kırgaz vermektedir.

Kırgaz, Kırıkkale dışında Kırşehir’e de hizmet vermekte ve insanların yaşamlarını olumlu bir şekilde etkilemektedir. Şirket, insanların doğalgaz ile yaşadıkları sorunları olabildiğince hızlı bir şekilde Kırgaz Kırıkkale Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden bildirmesini istemektedir.

Kırgaz Kırıkkale Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Kırgaz Kırıkkale Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, Kırıkkalelilerin yaşadıkları sorunlardan hızlı bir şekilde kurtulması için kurulmuştur. Çünkü söz konusu gaz, zehirli ve yanıcı bir yapıya sahiptir ve bu da insanların yaşamlarını tehdit etmektedir. Bunun için insanların gaz kokusu duymaları halinde bile aşağıdaki numaraları araması gerekiyor.

  • Acil Hattı: 187
  • Telefon: (0318) 218 61 61

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz