Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kırıkkale Başkent Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Kırıkkale Başkent Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Anadolu’nun ortasında bulunan kentlerden birisi olan Kırıkkale, dışarıdan bakıldığında ufak bir kent gibi görülebilir. Fakat burada bulunan sanayi kuruluşları dikkate alındığında elektrik tüketimi oldukça yüksek olan kentlerden birisi olduğu söylenebilir. Bundan dolayı elektrik devamlılığı burada çok önemlidir. Bölgede yer alan hidroelektrik santrallerden üretilen elektrik, Başkent Elektrik Dağıtım tarafından hanelere ve sanayi kuruluşlarına getirilmektedir. Bu şirket, yaşanan bir takım sorunlara da çözüm bulmaktadır.

Kırıkkale etrafında fazlasıyla hidroelektrik santral olmasına rağmen, farklı nedenlerden dolayı elektrik kesintileri olabiliyor. Bu kesintiler sadece bir bölge için geçerli olabileceği gibi kent genelinde de görülebilir. Görülen kesintiler ya da benzer elektrik sorunları için insanların Kırıkkale Başkent Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden bildirimde bulunması gerekiyor. Böylece ilgili ekipler, yaşanan sorunları hızlı bir şekilde giderecektir.

Kırıkkale Başkent Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Kırıkkale’de yaşanan bu sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi için insanlara büyük sorumluluk düşmektedir. Bu sorumluluk gereği, arızaların hızlı bir şekilde Kırıkkale Başkent Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden ilgili birimlere bildirilmelidir. Söz konusu hatta ilişkin numaralar şunlardır:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Tel: 444 4 372

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz