Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kırklareli Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Kırklareli Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Zorlu Enerji Grubu’na bağlı olarak hizmet veren İstanbul merkezli şirketlerden Gazdaş, Trakya bölgesindeki kentlere hizmet vermektedir. Söz konusu kentlerden birisi de bölgenin gelişmiş kentlerinden olan Kırklareli’dir. Yakın tarihte kent doğalgaz kullanmaya başlamış ve bu da kentte yaşayan insanların yaşam kalitelerini ciddi şekilde arttırmıştır.

Doğalgazın kullanım alanı oldukça geniş olmasına karşın bireysel kullanıcılar genellikle ısınma, mutfak ve banyo ihtiyaçlarında bunu kullanmaktadır. Temiz bir yakıt olması hasebiyle, Gazdaş tarafından verilen hizmetin doğayı da koruduğu söylenebilir. Fakat doğalgazın direkt havaya karışması yangın ve zehirlenme riski anlamına geldiğinden, insanlar böyle bir durumda Kırklareli Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden ilgili ekiplere bildirim yapmalıdır.

Kırklareli Trakya Bölgesi Doğalgaz İhbar Hattı

Doğalgaz, farklı nedenlerden dolayı hattan sızarak direkt olarak havaya karışır. Böyle durumlarda kokuyu alan insanların direkt vanayı kapatması ve Kırklareli Trakya Bölgesi Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı üzerinden yetkililere ulaşması gerekiyor. Atılacak yanlış bir adım, telafisi mümkün olmayan sonuçlara neden olabilir. Bundan dolayı ekipler gelmeden hiçbir şeye müdahale edilmemelidir.

  • Acil Hattı: 187
  • Telefon: +90 288 415 48 88
  • Faks: +90 288 415 56 00
  • E-Mail: trakya@gazdas.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz