Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kırklareli Trakya Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Kırklareli Trakya Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Kırklareli, Trakya bölgesinin en güzel kentlerinden birisi olup, elektrik tüketimi ortalama olarak kabul edilen seviyededir. İstanbul’a yakın olması sebebiyle, kentin gelişimi devam etmekte ve yeni sanayi kuruluşları, kent sınırları içine açılmaktadır. Bu durum elektriğe olan ihtiyacı arttırırken, bölgedeki barajlardan ve santrallerden elde edilen elektrik, TREDAŞ tarafından kentin her noktasına taşınmaktadır. Bu hizmet sayesinde insanların yaşam kalitelerinde ciddi bir artış olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Elektrik dağıtım hizmetleri geçmiş yıllarda devlet tarafından verilirken, günümüzde ise söz konusu hizmet Kırklareli Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından verilmektedir. Şirket, hizmet kalitesini arttırmak ve insanların beklentilerini daha etkili bir şekilde karşılamak için farklı çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalardan birisi de Kırklareli Trakya Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden gelen taleplere karşılık verilmesidir.

Kırklareli Trakya Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Elektrik hizmeti alan bireysel kullanıcılar ve kurumsal yapıların en önemli sorunlarının başında elektrik kesintileri gelmektedir. Bunların hızlı bir şekilde giderilmesi için insanların Kırklareli Trakya Elektrik Dağıtım ihbar hattı ile bunları şirkete bildirmesi gerekiyor. Bu hat:

  • Tel: 0 288 214 05 50
  • Faks: 0 282 293 32 13 – 14
  • E-posta: bilgi@tredas.com.tr
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz