Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kırşehir Medaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Kırşehir Medaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Orta Anadolu kentlerinden birisi olan Kırşehir’in elektrik tüketiminin orta seviyelerde olduğu söylenebilir. Geçmiş yıllarda elektrik dağıtım hizmeti devlet tarafından verilirken, yapılan özelleştirme sonrasında bu görevi Medaş üstlenmiştir. 2009 yılından itibaren bu alanda faaliyet göstermeye başlayan şirket, insanların kesintisiz bir şekilde elektrik kullanması için gerekli olan çalışmaları yapmaktadır.

Elektrik, insanların yaşam kalitesini etkileyen en önemli unsurlardan birisidir. Kırşehir’de elektrik kesintilerinin çok az olduğu söylenebilir. Bu kesintiler bazen hatlarda yaşanan olumsuzluklardan kaynaklanırken, bazen de insan faktöründen dolayı meydana gelmektedir. Bu tür durumlarda insanların mutlak surette Kırşehir Medaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden şirketi haberdar etmesi, sorunun hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayacaktır.

Kırşehir Medaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Kırşehir Medaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı kullanıldığında şirketin sorunlardan çok daha hızlı bir şekilde haber olacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Bu noktadan sonra ise ilgili ekipler gerekli olan müdahaleyi yapacak ve insanların elektriği kullanması sağlanacaktır. Bahse konu ihbar hattına ait numaralar şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Tel: (0386) 212 21 77
  • Tel: +90 850 251 30 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz