Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kırşehir Medaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Kırşehir Medaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Orta Anadolu Bölgesi kentlerinden birisi olan Kırşehir’e, Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından hizmet verilmektedir. Söz konusu şirket, verdiği hizmetin karşılığını faturalarla tahsil etmektedir. Bu tahsilat için banka şubeleri tercih edilebilir, fakat banka şubelerinde sıra beklendiğinde ciddi bir zaman kaybı yaşanacaktır. Bunun yerine ise çok daha zahmetsiz bir ödeme yöntemi tercih edilebilir. Medaş, insanların faturalarını oturdukları yerden sadece birkaç dakika içinde ödemelerini mümkün hale getirmiştir.

Kırşehirliler, faturalarını ödemek istediklerinde öncelikle şirketin web sitesine giriş yapmalıdır. Bunun için http://www.meramedas.com.tr/?wapp=faturasorgulama_tr adresi kullanılabilir. Daha sonra ise buradaki bilgilerin eksiksiz bir şekilde sisteme girilmesi gerekiyor. Sisteme giriş için faturaların üzerinde yer alan tesisat numarasının bilinmesi gerekmektedir.

Yukarıda bahsedilen adımlar izlendiğinde, insanlar faturalarına ait borçları sadece birkaç saniye içinde öğrenebilir. Bu aşamadan sonra ise ödeme yapılmak istendiğinde, kredi ya da banka kartının kullanılması gerekiyor. Bu aşamadan sonra işlem otomatik olarak tamamlanacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz