Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kocaeli Arsan Marmara Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Kocaeli Arsan Marmara Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Marmara Bölgesinin en gelişmiş kentlerinden olan Kocaeli, uzun bir süredir doğalgaz kullanmaktadır. Kentin ilçelerinden Karamürsel de bu hizmeti almaktadır. Buraya hizmeti, kent merkezinden farklı olarak Arsan Marmara Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. ya da kısa adıyla Armadaş vermektedir. Şirket, Yalova merkezli olup, bölgedeki il ve ilçe merkezlerine verdiği kaliteli hizmet ile dikkat çekiyor.

Kocaeli’ndeki sanayinin çok fazla gelişmesi, buradaki nüfusun artmasına neden olmuştur. Bu durum, kent için bazı olumsuzluklara neden olmaktaydı. Özellikle ısınmak için kullanılan fosil yakıtlar, havanın ciddi şekilde kirlenmesine neden olduğu gibi, insanları maddi anlamda da zorluyordu. Fakat doğalgaz ile birlikte bu olumsuzlukların geride kaldığı söylenebilir.

Armadaş, burada bulunan insanların yaşadıkları farklı sorunlara çözüm bulma adına Kocaeli Arsan Marmara Doğal Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden hizmet vermektedir. Bahse konu hizmet, insanların yaşadıkları tehlikelerin daha da büyümemesi adına son derece önemlidir.

Kocaeli Arsan Marmara Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Kocaeli Arsan Marmara Doğal Gaz Dağıtım ihbar hattı ile insanlar, gaz kaçaklarını direkt olarak şirkete bildirmelidir. Çünkü zamanında bildirilmeyen kaçaklarının ortaya çıkaracağı tahribat, tahmin edilenden daha fazla olacaktır.

  • Acil Hattı: 187
  • Telefon: (0262) 452 99 01
  • Faks:(0262) 452 77 02
  • E-posta: armagaz@armagaz.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz