Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kocaeli Palgaz Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Kocaeli Palgaz Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Kocaeli ve ilçelerinin doğalgaz ihtiyacını karşılayan Palgaz, PALMET Enerji Grubuna bağlı olarak faaliyetlerini yürütmektedir. Şirketin geçmişi 2003 yılına dayanmasına rağmen yakın zamanda ciddi bir gelişim kat ettiği söylenebilir. Bu durum sebebiyle insanların ihtiyaçlarını geçmişe göre çok daha etkili bir şekilde karşılamakta ve bu alandaki beklentilere cevap vermektedir.

Bilindiği gibi Kocaeli, sanayisi ile dikkat çeken kentlerden birisidir. Bu durum sebebiyle kent nüfusunun da oldukça fazla olduğu biliniyor. Üstelik bu noktadaki gelişim ve nüfus artışı devam etmektedir. Şirketin abone sayısı da bu sebeple sürekli olarak artış gösteriyor.

Kullanıcıların doğalgaz konusunda yaşamış oldukları sorunları çok hızlı bir şekilde şirkete bildirmeleri, sorunların çözümü adına son derece önemlidir. Bunun için en ufak sorunda ya da şüphede Kocaeli Palgaz Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı aranmalıdır.

Kocaeli Palgaz Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Elektrik, su ya da daha farklı hizmetler ile doğalgaz arasında ciddi farklılıklar vardır. Burada yaşanan sorunlar, ciddi şekilde insan hayatını tehdit eder. Bundan dolayı insanların yaşanan sorunları vakit kaybetmeden Kocaeli Palgaz Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı üzerinden ilgili ekiplere bildirmesi gerekiyor.

  • Acil Hattı: 187
  • Telefon: 0262 644 99 40
  • Faks: 0262 644 75 70
  • Mail: info@palgaz.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz