Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kocaeli Sakarya Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Kocaeli Sakarya Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizin önemli sanayi kentlerinden birisi olan Kocaeli’nin bu özelliğinden dolayı nüfusu da her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bütün bu hususlar ise elektrik tüketiminin artmasına neden oluyor. Kentteki elektrik dağıtımı 2013 yılında yapılan özelleştirme sonrasında Sedaş yani Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılmaya başlamıştır. Bölgede yer alan çok sayıdaki elektrik santralinde üretilen elektrik, bu hatlar vasıtasıyla kentin hemen her yerine gönderilmekte ve hem insanlar, hem de sanayi kuruluşları buradan ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Elektriğe olan ihtiyacı çok fazla olan Kocaeli’nde zaman zaman farklı sorunlar meydana gelmektedir. Bu sorunların temelinde bazen aşırı yüklenen hatlar, bazen hava şartları, bazen de insan faktörü yer almaktadır. Fakat bunların tamamı Sedaş tarafından olabildiğince kısa bir süre içinde çözülmektedir. Bundan dolayı da insanların Kocaeli Sakarya Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası ile bahsedilen sorunları bildirmesi çok önemlidir.

Kocaeli Sakarya Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Kocaeli Sakarya Elektrik Dağıtım ihbar hattına sadece elektrik kesintileri değil, bunun dışındaki farklı sorunlar da bildirilebilir. Bu numaralar şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Mail: info@sedas.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz