Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Konya Enerya Ereğli Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Konya Enerya Ereğli Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Konya’nın büyük ilçelerinden birisi olan Ereğli’nin gaz ihtiyacı Enerya tarafından karşılanmaktadır. Ülke genelinde pek çok kent ve ilçe merkezine hizmet veren şirket, Konya’da da çok sayıda merkeze hizmet vermektedir. Abone sayısını her geçen gün biraz daha arttıran şirket, insanların daha kaliteli bir yaşam sürmesi adına çok önemli bir görevi yerine getirmektedir.

Doğalgaz kullanımının temel hedeflerinden birisi hava kirliliğinin önüne geçmektir. Bu noktada Ereğli’nin geçmişten gelen sorunun çözüldüğü söylenebilir. Ayrıca insanların hem ısınmada hem de mutfakta daha ucuz ve temiz enerji kullanması da bu yol ile mümkün hale gelmiştir. Konya Enerya Ereğli Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı, insanların yaşadıkları sorunları hızlı bir şekilde bildirmesi için kurulmuştur.

Konya Enerya Ereğli Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Doğalgaz temiz ve ucuz bir yakıt olmasına karşın nihayetinde gazdır. Yani bu gazın hem zehirleme hem de patlama özellikleri vardır. Bundan dolayı insanlar gaz kokusu aldıkları anda gaz vanalarını kapatarak Konya Enerya Ereğli Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden gerekli bildirimleri yapmalıdır.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 444 8 429
  • Telefon: 0332 235 10 33

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz