Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Konya Medaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Konya Medaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektrik dağıtımının sorunsuz bir şekilde yapılması, insanların yaşamlarını direkt olarak etkileyen unsurlardan birisi olarak dikkat çekmektedir. Anadolu’nun en önemli kentlerinden birisi olan Konya’da bu işlem daha önce devlet tarafından yapılırken, günümüzde ise özel bir şirket olan Medaş tarafından yapılmaktadır. Bu şirketin merkezi Konya’dadır ve İç Anadolu’daki 6 kente hizmet vermektedir.

İnsanların yaşam kalitelerini arttırıcı etki yapan elektrik, bölgedeki termik ve hidroelektrik santrallerde üretildikten sonra dağıtım hatları ile kent merkezine gelir. Bu aşamaya kadar her şey çok basit görülmesine rağmen bazen farklı nedenlerden dolayı söz konusu işlem kesintiye uğrayabilir. Elektrik kesintileri genellikle lokal bazda yaşanır, fakat nadiren de olsa nispeten daha büyük alanlarda görülebilir. Görülen bu kesintilerin hızlı bir şekilde giderilmesi için insanların Konya Medaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden yetkililere durumu bildirmesi gerekiyor. Böylece müdahale çok daha hızlı bir şekilde yapılacaktır.

Konya Medaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Konya Medaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı ile insanların yaşadıkları elektrik kesintileri ve benzer sorunlar çok hızlı bir şekilde giderilir. Söz konusu hatta ait numaralar şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Tel: (0 332) 233 77 78
  • Tel: +90 850 251 30 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz