Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Konya Medaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Konya Medaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Konya, ülkemizin en büyük kentlerinden birisi olarak bilinmektedir. Bu büyüklük hem nüfus, hem de yüzölçümü bakımındandır. Bundan dolayı buraya elektrik dağıtım hizmetini veren Medaş için çok önemli bir görevi yerine getirdiği söylenebilir. Şirket tarafından verilen hizmet, insanların kaliteli yaşam sürmeleri ve sanayicilerin üretime devam etmesi için çok önemlidir. Verilen söz konusu hizmetlerin karşılığını ise Konyalılar kendilerine gelen faturalar üzerinden ödemektedir.

Elektrik faturası ödemek için farklı alternatifler bulunmaktadır. Bahse konu alternatiflerden birisi de Medai web sitesidir. Faturalarını ödemek isteyen kişiler, şirketin resmi web sayfasına girdikten sonra online işlemler bölümüne geçmelidir. Buradan, ilgili bilgileri sisteme girmek suretiyle faturalarını kredi kartı ya da banka hesabı üzerinden çok kısa bir süre içinde ödeyebilir.

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. Konyalıların faturalarını sorgulayabilmelerini de benzer şekilde sağlamaktadır. Fatura sorgulama işlemi yapmak isteyen kişiler, http://www.meramedas.com.tr/?wapp=faturasorgulama_tr adresine giriş yapmalıdır. Daha sonra ise bahse konu adres üzerinden tesisat numarasını girerek, mevcut faturalarını kısa sürede sorgulayabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz