Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Konya Selçuk Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Konya Selçuk Doğal Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Konya il sınırlarındaki bazı noktalara hizmet veren Selçuk Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. insanların yaşantılarını ciddi şekilde etkilemektedir. Söz konusu hizmet ile Konyalılar artık daha temiz enerji kullanma imkanı yakalamış ve bu imkan dolayısıyla da hayatları önemli ölçüde kolaylaşmıştır.

Doğalgaz tarafından sağlanan çok önemli avantajlardan birisi de bu özel yakıtın doğaya neredeyse hiç zarar vermemesidir. Konya gibi nüfusu fazla olan bir kentimizin doğalgaz ile ısınması, önemli bir hava kirliliğinin önüne geçmektedir. Bu bunların haricinde Konya Selçuk Doğal Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı, insanların doğalgaz konusunda yaşadıkları sorunların daha hızlı bir şekilde çözülmesi adına son derece önemlidir.

Konya Selçuk Doğal Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Konya Selçuk Doğal Gaz Dağıtım ihbar hattı, insanların yaşadıkları gaz kaçağı durumunun en büyük kurtarıcısıdır. Doğalgaz zehirli bir madde olmasının dışında yanıcı ve patlayıcı özellik de gösterir. Bundan dolayı insanların gaz kaçağı durumlarında kendileri müdahale etmemeli ve aşağıda bulunan numaraları aramalıdır.

  • Acil Hattı: 187
  • Tel: 444 1 187
  • Faks: +90 332 582 44 77

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz