Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kütahya Çinigaz Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Kütahya Çinigaz Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Anadolu’nun şirin kentlerinden olan Kütahya’daki doğalgaz dağıtım hizmetini geçmiş yıllarda BOTAŞ verirken, günümüzde bu durum değişmiştir. Kent genelinde bu hizmet Çinigaz tarafından verilmekte ve kentin her yerine hizmet bu şirket aracılığıyla götürülmektedir. 2003 yılında kurulan şirket, birkaç yıl içinde gerekli lisansları almış ve hizmet vermeye başlamıştır. Sadece kent merkezine değil, ilçelere de benzer şekilde hizmet verdiğinin bilinmesi gerekiyor.

Doğalgazın insanların yaşamlarını daha kolay ve temiz hale getirdiği bilinmektedir. Bu durum sebebiyle insanların bu hizmete olan ilgisi çok fazladır. Fakat burada bilinmesi gereken temel husus, kullanım için bazı şartların yerine getirilmesidir. Çinigaz bu noktada çok büyük hassasiyet göstermektedir. Ayrıca yaşanacak olası sorunlar için Kütahya Çinigaz Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı kullanılmalıdır.

Kütahya Çinigaz Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Kütahya Çinigaz Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı ile insanlar doğalgaz ile ilgili yaşadıkları sorunları bildirmelidir. Bu sorunların başında kaçak durumu gelir. Eğer zamanında müdahale edilmezse, ortaya tahmin edilenden çok fazla sorun çıkacaktır.

  • Acil Hattı: 187
  • Telefon: 0 274 226 05 05 – 0 274 224 94 02
  • GSM:0 533 411 30 44
  • Faks: 0 0 274 216 14 43

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz