Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Kütahya Oedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Kütahya Oedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Kütahya’da yaşayan insanların yaşam kalitesini direkt olarak etkileyen elektrik, uzun yıllar devlet tarafından verilmiştir. Yakın zamanda yapılan özelleştirme sonrasında ise bu hizmet özel sektör tarafından verilmeye başlanmıştır. Sadece Kütahya değil, ülkemizin diğer kentlerinde de durum bu şekildedir. Kütahya’ya hizmeti Eskişehir merkezli Oedaş şirketi vermektedir. Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından bu hizmet 2010 yılından beri verilmektedir.

Elektrik hizmetinin en önemli yönü, sürekli olmasıdır. Bu sürekliliğe verilecek 30 dakikalık bir ara dahi insanların mağdur olmasına neden olabilir. Buna bağlı olarak Oedaş, hatlarda farklı nedenlerden dolayı meydana gelen sorunları hızlı bir şekilde çözmektedir. Bahse konu sorunların çözümü için insanların Kütahya Oedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası ile bilgi vermesi, süreci hızlandırıcı etki yapmaktadır.

Kütahya Oedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Kütahya Oedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı, insanların kolay bir şekilde şirketin ilgili birimlerine ulaşmasını sağlıyor. Bu birimler ise meydana gelen kesinti ve benzer sorunların çözümü için harekete geçiyor. Bahse konu hatta ait numaralar şunlardır:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: 0 222 211 60 00
  • 0 274 – 223 63 98 – 223 63 99 – 223 64 01 – 223 64 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz