Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Malatya Aksa Malatya Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Malatya Aksa Malatya Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Malatya, bulunduğu bölgenin en önemli kentlerinden birisidir. Yaşam şartlarının birçok kente göre iyi olduğu kent, uzun süredir doğalgaz hizmetlerinden yararlanmaktadır. Söz konusu hizmetlerin insanların yaşam kalitesini arttırdığı bilinen bir gerçektir. Aksa Doğalgaz Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmet, bundan dolayı büyük öneme sahiptir.

Malatya, sürekli artan nüfusu ile dikkat çekerken, bu durum Aksa için yeni aboneler anlamına gelmektedir. Hem yeni abonelerin ihtiyaçları şirket tarafından karşılanırken, hem de doğalgaz olmayan yerleşim yerlerinin bu hizmetle tanışması için çalışmalar sürmektedir.

Malatyalıların yaşamlarını ciddi şekilde kolaylaştıran bu gazın dikkatli bir şekilde kullanılması son derece önemlidir. Bundan dolayı yaşanan olumsuzlukların hızlı bir şekilde Malatya Aksa Malatya Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden yetkililere bildirilmesi gerekmektedir.

Malatya Aksa Malatya Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Malatya Aksa Malatya Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, insanların yaşamlarını direkt olarak tehdit eden bu önemli sorun için kurulmuştur. Doğalgaz, havaya kontrolsüz bir şekilde karıştığında insanların zehirlenmesine ya da büyük yangınların çıkmasına neden olabilir. Bu tür olumsuzluklar yaşanmaması için gaz kokusu duyulduğu anda aşağıdaki numaralar aranmalıdır.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 444 4 187
  • Faks: 0 422 323 59 59

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz