Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Malatya Fırat Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Malatya Fırat Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Doğu Anadolu Bölgesinin en büyük kentlerinden birisi olan Malatya’nın elektrik tüketimi, çevre illere göre nispeten daha fazladır. Geçmişte elektrik dağıtımı devlet tarafından yapılmasına karşın, günümüzde bu işlem Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. (Fırat EDAŞ) tarafından yapılıyor. Hizmet kalitesini arttırmaya çalışan firma, insanların bu noktadaki sorunlarını etkin bir şekilde çözmek için farklı ekipleri hazır bekletmektedir.

Elektrik hizmetini alan kişi sayısı her geçen gün biraz daha artmakta ve insanlar, bu enerji sayesinde hayatlarını daha kaliteli bir şekilde devam ettirmektedir. Buna bağlı olarak elektriğin sürekliliği ve kesintiye uğramaması çok önemlidir. Malatya Fırat Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden insanların bu tür sorunları şirkete bildirmesi, sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi adına çok önemlidir.

Malatya Fırat Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Malatya Fırat Elektrik Dağıtım ihbar hattı ile insanlar, elektrik dağıtım noktasında yaşadıkları sorunları şirkete çok rahat bir şekilde bildirebilir. Bu sorunlar, ilgili ekipler tarafından kısa sürede çözülecek ve insanlar da böylece hizmet almaya devam edecektir. Söz konusu hatta ait iletişim numaraları şu şekildedir:

  • Tel: +90 422 377 53 00
  • Faks: +90 0422 237 52 35
  • E-posta: bilgi@firatedas.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz