Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Malatya Fırat Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Malatya Fırat Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Elektrik hizmetleri, insanların yaşam kalitelerini direkt olarak ilgilendirmektedir. Malatyalılara bu hizmet Fırat EDAŞ tarafından verilmektedir. Kazancı Holding kuruluşlarından olan Fırat Elektrik Dağıtım, kentin en uzak noktalarına kadar bu önemli hizmeti götürmektedir. İnsanlar ise şirket tarafından gönderilen faturaları düzenli olarak ödemektedir. Bu durum ile ilgili şirket tarafından alternatif ödeme yöntemleri geliştirilmiş olup, Malatyalılar böylece fazla zaman harcamadan faturalarını ödeme imkanı yakalamaktadır.

Malatya Fırat EDAŞ, insanların şirket web sitesi üzerinden elektrik faturası sorgulama ve ödeme yapabilmesini sağlar. Bunun için insanların öncelikle https://www.firatedas.com.tr adresine giriş yapması ve daha sonra da ekranın sol bölümünden gerekli işlemleri yapması gerekmektedir. Buradaki ilgili bölümlere sadece tesisat numarasının girilmesi yeterli olacaktır. Böylece mevcut fatura borçları buradan görülebilir.

İnternet üzerinden ödeme yapmak için müşterilerin kredi kartlarını kullanması gerekiyor. Bunun dışında banka hesap kartı ile de ödeme yapılabilir. İnsanlar, bu işlemlerde kullandıkları kişisel bilgileri farklı birileri ile kesinlikle paylaşmamalıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz