Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Manisa Aksa Manisa Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Manisa Aksa Manisa Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Ege Bölgesinin önemli kentlerinden olan Manisa, uzun süredir doğalgaz kullanmaktadır. Ülkemizin köklü enerji şirketlerinden olan Aksa tarafından verilen hizmet sonrasında kent merkezi ve bazı ilçeler, doğalgaz kullanmaktadır. Son derece temiz ve nispeten ucuz olan bu yakıt, Manisa’nın doğasını koruma adına önemlidir. Geçmişte kullanılan kömür ya da benzer fosil yakıtların çevreye verdikleri zarar, bu hizmet ile engellenmiştir.

Manisa Aksa Manisa Doğalgaz Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmetler, insanların yaşamlarını ciddi şekilde kolaylaştırmaktadır. Kent merkezi haricinde Gördes, Akhisar ve Turgutlu ilçelerindeki insanlar da bu önemli hizmetten yararlanmaktadır. Ayrıca yaşanacak sorunlar için şirket tarafından Manisa Aksa Manisa Doğalgaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı kurulmuştur. Söz konusu hat, en ufak bir sorunda dahi 7/24 aranabilir.

Manisa Aksa Manisa Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Manisa Aksa Manisa Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı ile insanlar, çok önemli bir soruna karşı önlem alma imkanı yakalamaktadır. Bilindiği gibi doğalgazın zehirleme ve yanma gibi özellikleri vardır. Bundan dolayı kaçak durumlarının hızlı bir şekilde bu hat üzerinden bildirilmesi gerekiyor.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 444 4 187
  • Faks: 0 236 231 19 97

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz