Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Manisa Gediz Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Manisa Gediz Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Manisa, Ege Bölgesinin önemli kentlerinden birisidir. Manisa denildiği zaman insanların aklına tarım ve sanayi gelmektedir. Nüfusun da fazla olması, kentteki elektrik tüketiminin oldukça fazla olmasına neden olmaktadır. Bütün bu nedenlerden dolayı burada hizmet veren Manisa Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından üstlenilen rolün büyük bir önemi olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Geçmişte elektrik dağıtımı, tüm ülkede olduğu gibi burada da devlet tarafından yapılıyordu. Fakat yakın zamanda bu hizmetin özelleştirilmesine karar verildi ve Manisa’daki ihaleyi 2013 yılında bahse konu şirket aldı. Bu tarihten itibaren de insanların ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşıladığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Manisa Gediz Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden şirkete ulaşabilme imkanı, insanların bazı sorunları hızlı bir şekilde yetkililere iletebilmesine olanak vermektedir. Bundan dolayı da bahse konu hattın öneminin çok fazla olduğu söylenebilir.

Manisa Gediz Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Manisa Gediz Elektrik Dağıtım ihbar hattı sayesinde insanlar, yaşamış oldukları kesintileri ve benzer sorunları hızlı bir şekilde yetkililere bildirebilir. Bu durum ise sorunların kısa sürede çözülmesi adına çok önemlidir. Bu hattın numaraları şu şekildedir:

  • Santral: 0236 235 11 35
  • Faks: 0236 235 11 34
  • Mail: bilgi@gdzelektrik.com.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz