Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Manisa Gediz Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Manisa Gediz Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Hemen hemen elektrik faturası ödemek için sokak sokak ezerek fatura ödeme noktası aramayan hiç kimse yoktur. Burada vatandaşlarımız için en sıkıntılı olan ise her fatura ödeme merkezi güvenilir olmayabilmektedir. Bu yüzden bulduğunuz bu merkezlerden siz kesinlikle güvenilir olduğundan emin olduklarınızı tercih etmelisiniz. Neyse ki Manisa Gediz Elektrik A.Ş. müşterilerinin böyle bir dertleri olmamaktadır. Çünkü abonesi bulundukları şirketleri abonelerinin güvenlikleri açısından güvenlik seviyesi çok yüksek ve kullanımı oldukça basit olan bir web site tasarlamıştır. Adı www.gediz.com olan bu web site sizlere bulunduğunuz her ortamdan elektrik faturalarınızı ödeyebilme imkânı sunmaktadır. Tek yapmanız gereken aşağıdaki sıralamayı takip etmek olmaktadır.

  • Web sitenin linkine tıklayarak giriş yaptıktan sonra sol üst köşede bulunan hızlı borç sorgula seçeneğine tıklayınız.
  • Sorasında karşınıza gelen sözleşme numaranızı giriniz ve alttaki güvenlik kodunu doğru kodlayınız kısmını yapmalısınız.
  • Ardından önünüze geçmiş döneme ait ödenmemiş faturalarınız çıkacaktır. Siz bunlardan ödemek istediğinizi seçerek kart bilgileriniz aracılığıyla (banka ya da kredi kartı fark etmez) ödemenizi gerçekleştirmiş olmaktasınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz