Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Mardin Dedaş Elektrik Dağıtım Fatura sorgulama ve Ödeme

Mardin Dedaş Elektrik Dağıtım Fatura sorgulama ve Ödeme

Birçok abone elektrik faturalarını ödeme noktasında sıkıntı yaşayabilmektedir. Çünkü birçok fatura ödeme merkezi olduğu halde bunların tamamı güvenilir olmamaktadır. Bu sebeple bazı aboneler dolandırılma tehlikesiyle karşı karşıya kalmaktadır. Bu yüzden vatandaşlarımız faturalarınız kesinlikle güvenilir olduğundan emin olduğu noktalarda ödeme yapmalıdır. Siz eğer Mardin Dedaş Elektrik Dağıtım A.Ş abonesi iseniz zaten bu tür şeyleri düşünmeyiniz. Çünkü abonesi olduğunuz şirket sizler için son derece kolay ve güvenlikli bir web sitesi kurarak abonelerini böylece güvence altına almış bulunmakta. Adı http://www.dedas.com.tr/borcsorgulama olan bu site üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilmek için;

Öncelikle telefonunuz ya da bilgisayarınız aracılığıyla internet bağlantısı üzerinden siteye giriş yapmalısınız.

Burada karşınıza abone numarası ile borç sorgulama yazan bir bölüm çıkmaktadır. Bu bölümde abone numaranızı yazarak borç sorgulama butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Karşınıza geçmiş döneme ait ödenmemiş faturalarınız çıktığında siz bunlardan ödemek istediğinizi seçerek ödeme işlemine geçebilirsiniz. Ödeme işlemini ise banka ya da kredi kart bilgileriniz aracılığıyla güvenle yapabilmektesiniz. Tüm yapmanız gereken işlem bu kadardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz