Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Mardin Dedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Mardin Dedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Tarihi evleriyle bilinen Mardin’de elektrik dağıtımı bir süredir Dedaş tarafından yapılmaktadır. Geçmişte devlet tarafından üstlenilen söz konusu görev, 2010 yılının başlarından itibaren bu şirket tarafından yapılmaktadır. Bilindiği gibi elektrik, insanların hayatlarının kalitesi ve fabrikaların üretim yapması için çok büyük bir öneme sahiptir. Buna bağlı olarak şirketin insanların yaşamlarına direkt etki ettiği söylenebilir.

Mardin il genelinde elektrik dağıtımını sağlayan altyapıyla ilgili farklı çalışmalar yapılmakta ve buralar iyileştirilmektedir. Bunun haricinde ise insanların yaşamış oldukları sorunlar, şirket tarafından etkili bir şekilde çözülmektedir. Bunun için insanların Mardin Dedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden bildirimde bulunması ve Mardin’deki ekiplerin müdahale etmesini beklemesi gerekiyor.

Mardin Dedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Mardin ve Dedaş tarafından hizmet verilen diğer kentlerdeki kesintilerin önemli bir kısmı insan faktöründen kaynaklanmaktadır. Özellikle kaçak kullanımının fazla olması, hatlar üzerindeki yükü arttırmakta ve bu da zaman zaman kesintilere neden olmaktadır. Bu tür durumların Mardin Dedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden bildirilmesi, insanların daha kaliteli hizmet alması anlamına gelir. Söz konusu ihbar hattı ise şu şekildedir:

  • Tel: 0 482 212 34 75 
  • Çağrı Merkezi: 444 8 086

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz