Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Medaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Medaş Elektrik Dağıtım Fatura Sorgulama ve Ödeme

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. ya da kısa adıyla Medaş, ülkemizin İç Anadolu Bölgesinde yer alan kentlerine elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. Karaman, Kırşehir, Konya, Aksaray, Niğde ve Nevşehir’e hizmet veren şirket, bunun karşılığı olan bedeli ise aylık faturalarla tüketicilerden talep etmektedir. Elektrik hizmetini kesintisiz olarak kullanmak isteyenler, faturalarını düzenli olarak yatırmak zorundadır.

Medaş, insanların fatura ödemesi noktasında zorluk yaşamaması için farklı alternatifler geliştirmiştir. Bilindiği gibi elektrik faturaların PTT ve banka şubelerinden ödenmektedir ve bu şekilde ödeme yapmak için insanların epey sıra beklemesi gerekebiliyor. Şirket bunun yerine insanların http://www.meramedas.com.tr/?wapp=faturasorgulama_tr adresinden fatura sorgulama ve ödeme işlemi yapmasına imkan vermektedir. Söz konusu adrese girildiğinde, sistem tarafından tesisat numarası istenecektir. Bahse konu numara ilgili bölüme girildiğinde, mevcut borç görülecek ve isteyenler buradan ödeme yapabilecektir.

Ödeme için kredi kartı ya da banka hesabı kullanılabilir. Fakat insanların bu noktada kişisel bilgilerinin güvenliğinden emin olması çok önemlidir. Bundan dolayı güvenli bir cihaz, ilgili bilgilerin sisteme gizli olarak girilmesi gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz