Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Medaş Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Medaş Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Elektrik dağıtımın geçmişte devlet tarafından yapılması, bir takım sorunlar meydana gelmesine neden oluyordu. Bunun üzerine devlet tarafından özelleştirme yoluna gidildi ve bu aşamadan sonra insanların bu noktadaki ihtiyaçları özel şirketler tarafından karşılanmaya başlandı. Bu şirketlerden birisi olan Medaş, İç Anadolu Bölgesindeki kentlerin önemli bir bölümüne hizmet vermektedir. Şirket tarafından verilen hizmetlerin kalitesi her geçen gün artmakta ve insanların yaşamları daha kaliteli bir hale gelmektedir.

Medaş, ilk defa 1990 yılında kurulmuş ve bu alanda faaliyet göstermeye başlamıştır. 2009 yılında yapılan özelleştirme sonrasında ise bölgedeki kentlere hizmet vermeye başlamıştır. Şirket tarafından Konya, Aksaray, Kırşehir, Niğde, Karaman ve Nevşehir’e hizmet verilmektedir. Toplamda 6 il ve bunlara ait 65 ilçe ile birlikte 331 kasabaya elektrik dağıtımı yapılmaktadır. Ayrıca 1379 köy ve 512 köy bağlantısının elektrik ihtiyacı da şirket tarafından karşılanmaktadır.

Medaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Medaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden insanlar, bu noktada yaşadıkları sorunları bildirebilir. Bildirilen sorunlar, ilgili ekipler tarafından kısa sürede çözülmektedir. Böylece insanların elektrik hizmetinden kesintisiz bir şekilde yararlanması sağlanmış olur.

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Tel: +90 850 251 30 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz