Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Mersin Toroslar Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Mersin Toroslar Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Akdeniz’in en güzel kentlerinden birisi olan Mersin, farklı imkanların bir arada bulunduğu şehirler arasında yer almaktadır. Turizm, tarım ve sanayi gibi farklı alanların geliştiği kentin nüfusu da fazladır. Bütün bu unsurlar elektrik tüketiminin fazla olmasına neden olmaktadır. Kentteki elektrik ihtiyacını 2013 yılından beri Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. karşılamaktadır. Söz konusu şirket, Enerjisa’ya bağlı olup, Mersin ve bölgedeki diğer kentlere hizmet vermektedir.

Toroslar EDAŞ tarafından verilen hizmet, bölgede yer alan santrallerdeki elektriğin hanelere, işletmelere ve sanayi kuruluşlarına taşınmasıdır. Bu hizmet geçmiş yıllarda devlet kurumları tarafından yapılmaktaydı. Özel sektörün devreye girmesiyle yatırımların arttığının söylenmesi yanlış olmaz. Bu yatırımlar arasında kesintilerin hızlı bir şekilde giderilmesi de vardır. Bunun için Mersin Toroslar Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası ile de hizmet verilmektedir.

Mersin Toroslar Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

İnsanlar, Mersin Toroslar Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden sadece elektrik kesintilerini değil, elektrik ile ilgili her türlü sorunu bildirebilir. Ayrıca buradan bilgi de alınabilir. Söz konusu hatta ait numaralar ve mail adresi şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: 444 4 372
  • Mail: musteriiliskileri@enerjisa.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz