Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Muğla Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Muğla Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Muğla kentinde bulunan insanların elektrik ihtiyacı, geçmişte devlet tarafından dağıtımı yapılan elektrikle sağlanıyordu. Günümüzde ise durum tamamen değişmiş ve bu hizmet özelleştirilmiştir. Artık bu kente elektriği, Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım şirketi yapmaktadır. 2008 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan şirketin abone sayısı sürekli artmaktadır. Bu durum şirketin sorumluluğunu da arttırıyor.

Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım, bölgedeki yaklaşık 2 milyonluk abone sayısı ile dikkatleri çekiyor. Şirket, insanların elektrik ihtiyaçlarını karşıladığı gibi olası kesintilere karşı ekiplerini de hazır bir şekilde bekletmektedir. Yaşanacak olan kesintileri ya da diğer sorunları insanlar Muğla Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden şirkete bildirebilir.

Muğla Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Elektrik ile ilgili sorunların hızlı bir şekilde bildirilmesi, hızlı bir şekilde netice alınmasını sağlar. Bundan dolayı insanların bu noktada daha fazla duyarlı olması gerekiyor. Muğla Aydem (ADM) Elektrik Dağıtım ihbar hattı şu şekildedir:

  • Tel: 0 252 214 12 71
  • Faks: 0 252 214 31 14

Bu numaralar 7/24 aranarak arıza bildirimi yapılabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz