Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Muğla Aydem (adm) Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Muğla Aydem (adm) Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Turizm bölgesi denildiği zaman ilk akla gelen kentlerden birisi olan Muğla’ya elektrik dağıtım hizmetini, uzun bir süredir özel sektör vermektedir. Türkiye’nin dağıtım lisansına sahip olan şirketi Aydem (adm) tarafından verilen hizmetler, kentte yaşayan insanlar için büyük önem taşımaktadır. Bu hizmetin karşılığı olarak gönderilen faturaların da düzenli olarak ödenmesi çok önemlidir. Aydem, bu noktada da insanların kolay bir şekilde ödeme ve sorgulama yapmasını sağlamaktadır.

Elektrik faturasını sorgulamak için Muğlalıların öncelikle şirketin resmi web sitesine giriş yapması gerekiyor. Bahse konu sitenin ana sayfasından ödeme bölümüne geçilmelidir. Bunun yerine direkt https://onlinetahsilat.admelektrik.com.tr/onlinetahsilat/ adresine de giriş yapabilirsiniz. Böylece ödeme bölümüne girmiş olacaksınız.

Fatura sorgulama için mevcut faturanızın üzerinde yer alan “Tesisat Numarası” ilgili bölüme girilmelidir. Bundan dolayı işleme başlamadan önce faturalardan birisinin elinize almanız, işlemin yarıda kalmasını engeller. Bu aşamadan sonra ise kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme yapmanız gerekiyor. Eğer fatura miktarınız çok fazla ise Aydem, anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksit de yapmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz