Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Muş Van Gölü Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Muş Van Gölü Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan kentlerden birisi olan Muş, elektrik ihtiyacını bölgede yer alan barajlardan karşılamaktadır. Barajlardan elde edilen elektrik, dağıtım hatları ile kente taşınmakta ve kentin her noktasına bu şekilde iletilmektedir. Böylece insanlar elektrik kullanımı noktasında zorluk yaşamadan hayatlarını daha kolay hale getirmektedir.

Doğu Anadolu denildiği zaman herkesin aklına yüksek dağlar ve zorlu coğrafi koşullar gelmektedir. Bu koşullarda elektrik dağıtımı yapmak son derece zordur ve zaman içinde farklı sorunlar yaşanmaktadır. 2010’lu yılların başından itibaren burada hizmet verene Muş Van Gölü Elektrik Dağıtım A.Ş. ya da kısa adıyla VEDAŞ, insanların beklentileri karşılama adına altyapı yenileme çalışmaları yapmaktadır. Bunun haricinde ise şirket tarafından kesintilerle de mücadele edilmektedir.

Muş Van Gölü Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Muş Van Gölü Elektrik Dağıtım ihbar hattı sayesinde insanlar, başta kesintiler olmak üzere farklı sorunları şirkete bildirebilir. Böylece kış şartlarında meydana gelen arızalar dahi, olabildiğince hızlı bir şekilde çözülecektir. Söz konusu hatta ait numaralar:

  • Telefon: 0 (850) 314 94 00
  • Faks: 0 (850) 211 65 10
  • Çağrı Merkezi: 0850 211 0 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz