Ana Sayfa Girişimci Nasıl Network Marketing ’de Başarısız Olunur?

Nasıl Network Marketing ’de Başarısız Olunur?

Bugünlerde pazarlama veya benzeri iş yapan şirketlerin ayakta kalması oldukça zor bir hal alıyor. Hal böyle olunca şirketlerin birçoğu da çeşitli yollara başvurmak zorunda kalıyor. Artık piyasa ve şartlar o kadar hızlı değişiyor ki buna ayak uydurmak için her şeyi sıkıca takip etmek şart oluyor. Aynı şekilde evini geçindirmek isteyen bireysel kişilikler e ayakta kalmak için trendleri takip etmek zorundadır. Öyle ki ek gelir getirmek isteyen birisi etrafında olup biteni ve nasıl para kazanacağını iyi bilmeli.

Bugünlerde bakıldığında çoğu kişinin bir ek gelir için çalıştığını görebilirsiniz. Çünkü tek bir gelir ile yaşayacaklarının çok sınırlı olduklarını biliyorlar. İşte böyle bir ortamda network marketing sistemi ile tanışmak çok önemlidir. Daha önce çok defa duymuş olmanız muhtemeldir. Ama tabi ki maalesef bu işe giren herkes aynı şekilde başarıya ulaşamıyor. Ki bu çok doğaldır. Her işte olduğu gibi network marketing sektöründe de pek bahsedilemese de kaybedenler vardır. Böyle bir yarışa tabi ki herkes kazanmak için çıkar fakat kazananlar sınırlıdır. Burada en önemli etken tabi ki sabırlı olmaktır. Pes etmeden devam etmek gerekir.

Oto Kontrol Yok

Bazı girişimciler network marketing sisteminde başarısız olmayı baştan garantilemişlerdir. Bazı kriterlere sahip olan bir girişimci olmalısınız. Eğer siz de bu kriterlerden birine sahipseniz network marketing sisteminde başarısız olabilirsiniz. Bunların da başlangıcı kesinlikle oto kontrol yeteneğidir. Bu sistemde kendi işinizin patronusunuz. Büyün kontroller sizin elinizde olacak dolayısıyla hiçbir yere bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Hiçbir şekilde kontrol yok. Kimsenin denetimi altında olmamak herkesin hayalidir. Siz de istediğiniz zaman çalışıp istediğiniz zaman yatabilirsiniz. Çok fazla çalışmanıza gerek yok. Düzensiz çalışırsanız başarısız olmayı garantilersiniz.

Acele Etmek

Benim çok kısa sürede zengin olamam lazım. Çok fazla bekleyemem derseniz hemen acele etmelisiniz. Eğer 3-5 sene beklemek istemiyorsanız acele etmelisiniz. Tabi arada bir önünüze zorlukla çıkacak hızlı giderken önünüze bir zorluk çıkarsa hemen vazgeçin. Zorlamaya gerek yok. Olursa olur olmazsa da artık bırakırsınız. Ne gerek var ki? Sabrederseniz nelere sahip olacağınızı sakın düşünmeyin. Sabretmeyi aklınızın ucundan bile geçirmeyin. Zaten herkes küçümseyerek bakıyor. Kimse yapamazsın diyor pes edin. Tamam, bunu da yaptığınız zaman başarısız olmanız içten bile değil.

Her Firmayla Çalışın

Nerdeyse bütün firmalar güvenilir zaten. Ayıklamaya gerek yok. Her işte böyle zaten bir firma gider öbürü gelir. Kalıcı olmaya gerek yok. Sürekli firma değiştirebilirsiniz. Hangisi başarılı bir firma, hangisi köklü ve dünya lideri sizin için ne önemi var hepsi birer detay zaten. Sonuç olarak nasıl olsa network marketing yapıyorsunuz. Aynı anda ne kadar firma varsa çalışın. Hepsinden mal alın, hepsine ayrı hedef koyun ne olacak ki. Hayır, ne gerek var istikrara ve güvene. İşte bunlar sayesinde siz de artık network marketing işinde başarısız olabilirsiniz. Başarısızlık bu kadar kolay işte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz