Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Netflix Abonelik Kapatma Nasıl Yapılır?

Netflix Abonelik Kapatma Nasıl Yapılır?

Netflix abonelik kapatma işlemi 2 şekilde olur. İlk yöntem, hesap sayfanıza girerek üyeliğinizi iptal etme sekmesine tıklamanızdır . ikinci yolu ise hesap sayfanızda yer alan DVD planınızı iptal etmektir. İkinci yol ABD için geçerli olan yöntemdir. Eğer ki hesap sayfanızda iptal etmeye dair bir seçenek yoksa faturalama şirketinize başvuru yoluyla hesabınızı iptal edebilirsiniz. Hesabınızda iptal işlemi için şirketinizle iletişim kuracağınız bağlantı bulunur. Eğer hesabını askıdayken üyeliğinizi iptal edecekseniz hesabınız direkt olarak kapatılır ve o hesapla Netflix kullanamazsınız. Hesabınızı yeniden başlatmadığınız takdirde bu işlem için ücret tahsil edilmez. Hesabınızın ne zaman son bulacağını öğrenmek için de hesap sayfanızda yer alan faturalama ayrıntısını inceleyebilirsiniz.

Abonelik iptal işleminden sonra hesabınızı tekrar aktif etmedikçe hiçbir ücret ödemek zorunda değilsiniz. Bununla beraber de faturalamanız devam ediyorsa hesabınız kapanana kadar izleme işlemi yapabilirsiniz. Posta yoluyla Blu-ray disk ya da DVD satın alma durumunuzda hesabınızın kapatılmasından 7 gün içinde geri iadesini yapmanız gerekir. Aksi halde ek ücret ödemek zorunda kalırsınız.

Üyeliğiniz iptal edildikten sonra istediğiniz zaman kısa bir işlem adımıyla tekrar abone olabilirsiniz. Geri dönmeyi istediğiniz hesap sayfasından hesabınızı yeniden başlatarak isimli bağlantıya tıklayabilirsiniz. Hesabınız kapatınca 10 ay şirket tarafından muhafaza edilir. bu süre içinde geri dönmezseniz kaldığınız yerden üyeliğe devam edemezsiniz.
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz