Ana Sayfa Pratik Bilgiler Netflix’te İzlenmesi Gereken Diziler Nelerdir

Netflix’te İzlenmesi Gereken Diziler Nelerdir

Corona virüsün ülkemizde vakalarına rastlanmasının ardından hükümet evlerde vakit geçirilmesini önermeye başladı. Evde kaliteli zaman geçirmek isteyen bireyler ise çareyi yeni diziler aramakta buldu. Netflix bünyesinde bulunan birçok türdeki diziyi sizler için bir araya getirdik. 

Lucifer

Hem konusuyla hem de kadrosuyla oldukça dikkat çekici bir dizi olan Lucifer, Tanrı’nın cehenneme sürdüğü küçük oğlunun cehennemde geçirdiği uzun sürenin sonucunda dünyaya eğlenmeye gelmesini konu alıyor. Şeytanın insanlar arasında zaman geçirmesi ve yaşadığı olaylar ile izleyici dizinin tadına doymaktadır.

Dark

Klasikleşmiş dizilerden sıkılanların ve farklı konularda dizi arayışında olanların yolu mutlaka Dark dizisine düşmektedir. Zaman yolculuğunu farklı şekilde ele alan, izleyiciyi her bölümde şaşırtmayı başaran dizinin 2 sezonu bulunmaktadır. 

Atiye

Türk yapımı Netflix dizilerinden biri olan Atiye, özellikle oyuncu kadrosu ile öne çıkan dizilerden biri. Başrollerini Beren Saat ile Mehmet Günsür paylaşmaktadır. Konusu ile de birçok izleyiciyi ekrana bağlamayı başaran dizi, kısa zamanda istediği başarıyı elde edebildi. Dizinin şu anda 1 sezonu bulunmaktadır. 

The End of The F***ing World

Çizgi romandan uyarlanmış dizilerden biri olan The End of The F***ing World dizisinin 2 sezonu bulunmaktadır. Annesinin intiharına şahit olmuş James, kedi ve köpek öldürmekte olan bir sosyopattır. Artık kedi ve köpekten daha fazlasını öldürmek isteyen James, okul arkadaşı Alyssa ile kendini bir macerada bulmaktadır ve kendine kurban olarak bu kızı seçmektedir. Fakat olaylar istediği gibi gelişmeyecektir. 

I’m Not Okay With This

Babasını erken yaşta kaybetmiş olan bir kızın hikayesini anlatan dizi sadece bununla kalmamakta. 17 yaşındaki başrol, ergenliği keşfetmeye çalışırken bir yandan da kendisinde bir sorun olduğunu fark eder. Telekinetik yeteneklerinin farkına varan kız bunun başına açacağı sorunlar ile de uğraşmak zorunda kalır. 

Chilling Adventures of Sabrina

Dizinin başrolü olan Sabrina, yarı cadı ve yarı insandır. Bir yandan fani arkadaşları ile normal bir hayat sürmeye çalışırken öte yandan da cadı olmanın gerekliliklerini yerine getirmeye çalışmaktadır. Her bölümde farklı bir maceranın peşine düşen Sabrina, izleyiciyi ekrana çekmeyi başarmaktadır. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz