Ana Sayfa Girişimci Network Marketing Sisteminin Vazgeçilmez Ünlüleri

Network Marketing Sisteminin Vazgeçilmez Ünlüleri

Ünlüler, birçok reklamda olduğu gibi Network Marketing sisteminin dahil olduğu iş alanlarında da pazarlama konusunda firmalara destek vermeye devam ediyorlar. Ünlülerin bu tür firmaların reklam filmlerinde oynuyor olması, insanlarda o ürünün, reklam filminde oynayan ünlünün onayından geçtiği algısını yaratarak, ürünün güvenilirliği konusunda insanlara daha çok cezbediyor.

Bizler de hangi network marketing firması, hangi ünlüler ile çalışıyor ve reklam yüzleri kimler bunları sizin için bir araya getirdik.

Firmaların Çalıştığı Ünlü İsimler

Network Marketing sistemine dahil olan ve işlerini bu sistem üzerinden yürüten firmaların, kendilerine reklam yüzü olarak seçtiği, birlikte çalışmalarını yürüttüğü ünlüler kimler? Birlikte inceleyelim.

  • ACN: Global sektörde en ilgi çekici ve en şaşırtan ünlü ismi bu firma seçmiş. Donald Trump, sadece reklam filminde oynamak ile kalmamış, aynı zamanda kendi TV kanallarında da markaya yer vermiş ve açıklama yapmıştır.
  • Amway: Teresa Palmer ve SandraBullock gibi ünlü film yıldızları ile çalışırken, aynı zamanda ünlü futbolcu Ronaldinho’ya da reklam filmlerinde yer vermiştir.
  • Herbalife: Ağırlıklı olarak kozmetik değil de ek gıda takviyeleri üzerine hizmet veren bu firma, ünlü seçimlerini de genelde sporcular arasından yapıyor. Messi ve Ronaldo, Herbalife’ın reklam filmlerinde oynayan ünlüler arasındadır.
  • Oriflame: Bu firmanın çok uzun bir ünlü listesi yok fakat reklam filmlerinde, katalog çekimlerinde ünlü aktris Demi Moore, dünyanın en iyi tenisçisi Caroline Wozniacki, yerli güzel sanatçılarımızdan Ezgi Mola ile birlikte çalışmıştır.
  • LR Health&BeautySystems: LR firması genel ürünlerinde olmasa da parfümlerinde ünlülere fazlası ile yer vermiştir. Parfümlerine isimlerini de veren Bruce Willis, KarolinaKurkova ve Heidi Klum gibi isimler ile çalışmıştır.
  • Avon: Çalıştığı ünlüler açısından en uzun tarihe ve listeye sahip olan firma tartışmasız Avon’dur. ClaudetteColbert, Cher, RosalindRussel, Julia Roberts, JacquelineBisset, PatrickDempsey, Selma Hayek, Megan Fox ve CatherineDeneuve gibi isimler listede yer alırken aynı zamanda Hadise, Azra Akın ve Dilan Çiçek Deniz gibi yerli ünlülerden birçok isim ile de iş birliği yaptı ve çalışmalarını sürdürdü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz