Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Nevşehir Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Nevşehir Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Turizm bölgesi denildiği zaman ilk akla gelen kentlerden birisi olan Nevşehir, doğasının güzelliği ile dikkat çekmektedir. Özellikle yaz mevsiminde balonların havalanması ile farklı bir görünüme bürünen kent, insanların yoğun ilgi gösterdiği noktalardan birisidir. Enerya tarafından uzun zamandır buraya doğalgaz sağlanmakta ve bu hizmet havanın temiz kalmasında büyük bir rolü yerine getirmektedir.

Kent merkezi uzun süredir doğalgaz kullanırken, Enerya bu hizmeti almayan yerleşim birimlerine de hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket tarafından ayrıca insanların doğalgaz ile ilgili yaşadıkları sorunları daha etkili ve kısa sürede çözmek için bir hat kurulmuştur. Nevşehirliler, Nevşehir Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden şirkete kısa sürede ulaşabilir.

Nevşehir Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Doğalgaz, sağladığı faydalara karşın son derece tehlikeli bir maddedir. Özellikle fark edilmeyen kaçak durumları insanların hayatlarını tehdit etmektedir. Bundan dolayı insanlar, gaz kokusu duydukları ilk anda Nevşehir Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım ihbar hattı üzerinden durumu, şirketin ilgili birimlerine iletmelidir.

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 444 8 429
  • Telefon: 0 384 213 22 55

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz