Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Nevşehir Medaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Nevşehir Medaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektrik hizmetlerinin kalitesi, insan yaşamını direkt olarak etkileyen önemli unsurlardan birisidir. Söz konusu enerji türü, günümüzün olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Nevşehir ili sınırları içerisinde bahse konu hizmet devlet tarafından uzun süre verildikten sonra özelleştirmeye gidildi. 2009 yılından itibaren elektrik dağıtımını Medaş ya da uzun adıyla Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. yapmaya başladı. O tarihten sonra insanların daha kesintisiz bir hizmet almak için şirketin çalışmalara hız verdiği bilinmektedir.

İç Anadolu Bölgesinin merkezinde bulunan Nevşehir, turistlerin yoğun ilgi gösterdiği alanlardan birisidir. Söz konusu alandaki elektrik tüketiminin ortalama seviyede olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bölgede yer alan hidroelektrik santrallerde üretilen elektrik, Medaş hatları ile kentin dört bir yanına dağılmaktadır. Bu dağıtım bazen farklı nedenlerden kaynaklanan arızalarla kesintiye uğrayabilir. Bu tür durumlarda insanların Nevşehir Medaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden arıza bildirimi yapması gerekiyor.

Nevşehir Medaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Nevşehir Medaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı, insanların bahsedilen hizmeti daha sorunsuz bir şekilde alması için büyük önem taşımaktadır. İnsanlar, buradan yapacakları ihbarlar ve arıza bildirimleri sayesinde elektriği kesintisiz olarak kullanmaya devam edecektir. Bu numaralar:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Tel: (0 384) 441 30 01
  • Tel: +90 850 251 30 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz