Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Niğde Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Niğde Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

İç Anadolu Bölgesi kentlerinden birisi olan Niğde, temiz havası ile dikkat çeken kentlerden birisidir. Kent, uzun bir süredir doğalgaz kullanmakta ve bu da Enerya tarafından verilen hizmet ile gerçekleşmektedir. Bundan dolayı bahse konu şirketin Niğdelilerin yaşamlarını direkt olarak etkilediği ve olumlu katkı yaptığı söylenebilir.

Bilindiği gibi doğalgaz hem temiz, hem de ucuz bir yakıt türüdür. Bundan dolayı insanların maddi olarak daha rahat bir yaşam sürmesine katkı sunduğu gibi, doğanın temiz kalmasında da önemli bir rolü yerine getirmektedir. Bu yönüyle söz konusu hizmetin önemli daha net anlaşılacaktır.

Bütün bunlara rağmen Niğdelilerin doğalgaz konusunda dikkatli olması gerekiyor. Olası kaçak durumu ya da farklı bir arızanın yol açacağı hasar, tahmin edilenden çok daha fazla olacaktır. İnsanlar, buradan bahsedilen nedenden dolayı herhangi bir sorun fark ettikleri anda Niğde Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım müşteri hizmetleri acil hattı üzerinden şirkete ulaşması ve buradan ihbarda bulunması gerekiyor.

Niğde Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım İhbar Hattı

Niğdeliler, gaz kokusu duydukları ilk anda vanaları kapatarak Niğde Enerya Kapadokya Gaz Dağıtım ihbar hattı üzerinden ilgili ekiplere ulaşmalıdır. Bu numaralar şu şekildedir:

  • Acil Hattı: 187
  • Çağrı Merkezi: 444 8 429
  • Telefon: 0 388 213 10 01

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz