Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Niğde Medaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Niğde Medaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Tarımsal faaliyetleri ve sanayisiyle dikkat çeken kentlerden birisi olan Niğde, elektrik ihtiyacını bölgede yer alan farklı santrallerden karşılamaktadır. Üretilen elektrikler, daha önce devlete ait olan dağıtım hatları ile kentin her noktasına taşınırken, bu durum 2009 yılında değişmiş ve artık hizmeti devlet değil, özel sektör vermeye başlamıştır. Bu aşamadan sonra elektrik dağıtımı, İç Anadolu Bölgesindeki 6 kente hizmet veren Medaş tarafından yapılmaya başlamıştır.

Medaş, geçmişi olan önemli firmalardan birisidir ve elektrik hizmetlerini sürekli olarak vermiştir. Fakat yapılan özelleştirmeden sonra Niğde’deki bütün hizmetler, bu şirket tarafından verilmeye başlanmıştır. Elektrik dağıtımında meydana gelen arızaların giderilmesi ve yeni abonelerin bağlanması, insanları en fazla ilgilendiren hizmetlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Bu tür durumlar için insanların Niğde Medaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası ile ilgili kişilere ulaşması ve bilgi alması yararlı olmaktadır.

Niğde Medaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Niğde’de bulunan insanlar, elektrik dağıtımı ile ilgili sorunlarını daha hızlı bir şekilde çözmek için mutlaka Niğde Medaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı üzerinden bildirimde bulunmalıdır. Çünkü bu ihbar, şirketin ilgili birimlerinin daha hızlı harekete geçmesini sağlar. Bu numaralar şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Tel: (0388) 232 35 85
  • Tel: +90 850 251 30 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz