Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Niğde Medaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Niğde Medaş Elektrik Fatura Sorgulama ve Ödeme

Akdeniz Bölgesinin hemen üzerinde yer alan Niğde, turistik bölgelere yakın bir konum da bulunmaktadır. Bunların dışında tarım ve sanayisi her geçen gün gelişen kente elektriği, Medaş vermektedir. Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından verilen hizmet, aylık faturalarla müşterilerden tahsil edilmektedir. İnsanlar, söz konusu faturaları banka ya da PTT şubelerinden ödeyebilecekleri gibi direkt olarak internet üzerinden de ödeyebilirler.

Elektrik faturasını ödemek isteyen Niğdeliler için Medaş tarafından önemli bir kolaylık sağlanmıştır. Buna göre insanlar, http://www.meramedas.com.tr/?wapp=faturasorgulama_tr adresine girerek öncelikle faturalarını sorgulayabilirler. Fatura sorgulama için ise sisteme tesisat numarasının girilmesi zorunludur. Bahse konu zorunluluk sebebiyle insanlar, işleme başlamadan önce eski bir faturalarını yanlarına alabilirler. İlgili bilgiler girildikten sonra insanlar, borçlarını görebilir.

Borç görüldükten sonra bunu ödemek isteyen insanların kredi kartı kullanması yeterlidir. Fakat bu noktada dikkatli olunması ve kredi kartı bilgilerinin farklı birileri ile paylaşılmaması gerekiyor. Aksi durumda ortaya çıkan sorun, insanların ciddi mağduriyet yaşamasına neden olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz