Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri NTV WhatsApp İhbar Hattı Numarası

NTV WhatsApp İhbar Hattı Numarası

NTV ülkemizde uzun yıllardan beri hizmet veren kanallardan biridir. NTV gerek sunduğu tarafsız haberlerle gerek de yayın politikasıyla her zaman en çok izlenen haber kanalları arasında olmuştur. NTV kanalının whatsapp üzerinden hizmet veren ihbar hattına ulaşmanız çok kolaydır. Mobil cihazların hayatımızın merkezine oturmasıyla herkes haberleri duyurabilir hale geldi. NTV kanalının bir hizmeti olan whatsapp ihbar hattı çevrenizde yaşanan tüm olayları yolladığınız bir platformdur. Burada haberler NTV editörleri tarafından en kısa sürede incelenir.

Ayrıca NTV whatsapp ihbar hattı telefonu bir tek çevrenizde haber niteliği taşıyan olaylarla ilgilenmez. Kanal hakkında ya da farklı bir durum hakkında istek ve arzunuz varsa bunları da iletebilirsiniz. Gönderdiğiniz videolar canlı olarak da yayınlanabilir. Mesela güvenlik kameranıza yansıyan bir olaya ait ilgi çekici görüntüleri NTV editörleri ile paylaşabilirsiniz. Haber değeri olduğuna inandığınız durum hakkında tüm bilgileri ihbar hattına ulaştırabilirsiniz. NTV Whatsapp ihbar hattı iletişim telefon numarası: 0 532 306 30 30 olarak hizmet veriyor.

2 YORUMLAR

  1. Ailem gocuk altinda⚠️⚠️⚠️⚠️
    Fatoş,Erhan,Helin,Ceren Seçkin
    Yeni hamam şire pazarı sokak bahcecioğlu apartmanı: Beydağı karakolu çaprazı Malatya
    AFAT HIC GELMEDI SABAH YASIYORLARDI ANCAK UZERLERINE BASKA BINALAR YIKILDI LUTFEN YARDIM GONDERIN
    lutfen biri donus yapsin tv kanallari siyasi liderler herkese yaziyorum

  2. Biz ailemle Adiyaman merkez imamağa mahallesi çok amaçlı spor salonu nun bahçesinde çadirda kaliyoruz elektrik yok gidecek bir yerimiz yok konteyner yok sele yagmura dayanikli çadir kuracak bir yer yok depremin ilk gununden itibaren burada kaliyoruz 3 günde bir kapalı spor salonunun yetkilileri peşlerine polis memurlarini takarak bizi burada tehditle kovmak istiyorlar gidecek bir yerimiz yok lütfen bu konu üzerinde durursaniz memnun oluruz burada 10 larca aile çadırda kaliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz