Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Oedaş Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Oedaş Elektrik Dağıtım Genel Merkez Telefonu

Elektrik dağıtımı, insan hayatını hemen her alanda etkileyen önemli işlerden birisidir. Geçmişte direkt devlet tarafından yapılan söz konusu işlem, günümüzde ise özel şirketler tarafından yapılmaktadır. Bu şirketler, bölgesel bazda hizmet vermekte olup, bunlardan birisi de Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. ya da kısa adıyla Oedaş olarak dikkat çekmektedir. Osmangazi EDAŞ, uzun zamandır faaliyetlerini sürdürmekte olup merkezi Eskişehir’dir. Buna bağlı olarak da Eskişehir çevresindeki illere hizmet vermektedir.

Devlet tarafından yapılan özelleştirmeyi 1 Haziran 2010 tarihinde kazanan şirket, Eskişehir başta olmak üzere toplamda 5 ile hizmet vermektedir. Bu iller Eskişehir, Bilecik, Kütahya, Uşak ve Afyon’dur.

Şirket, 5 ildeki yaklaşık 3 milyon kişiye hizmet vermektedir. İllerdeki toplam abone sayısı ise 1,7 milyon seviyelerinde olup, her geçen gün biraz daha artmaktadır. Buna bağlı olarak şirketin verdiği hizmetin önemi daha net anlaşılabilir. Oedaş Elektrik Dağıtım genel merkez telefonu ile insanlar, hizmetler hakkında bilgi alabilmektedir.

Oedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Osmangazi EDAŞ, daha kaliteli hizmet verebilme adına ihbar hattı oluşturmuştur. Söz konusu hat sayesinde insanlar, bu alanda yaşadıkları sorunları ve diğer detayları şirkete bildirebilir. Bu hatta ait numaralar:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: 0 222 211 60 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz