Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Ordu Yedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Ordu Yedaş Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Karadeniz Bölgesinin en güzel kentlerinden birisi olan Ordu, bölgenin gelişmiş olarak kabul edilen kentlerinden birisidir. Nüfusu bölge ortalamasına yakın olan kentteki turizm, tarım ve sanayi oldukça gelişmiştir. Bütün bu hususlar, elektrik tüketimi noktasında insanların ihtiyaçlarının her geçen gün biraz daha arttığı anlamına gelir. Şehrin bu ihtiyacı bölgede yer alan HES’ler aracılığıyla karşılanır ve elde edilen elektrik, hatlar yardımı ile Ordu il merkezi ve diğer noktalara kadar taşınır. Bu sayede insanların yaşam kalitesinin nispeten arttığını söylemek yanlık olmayacaktır.

Ordu’nun yer aldığı bölgenin coğrafi şartları oldukça zorludur ve bundan dolayı zaman zaman elektrik kesintileri meydana gelmektedir. Özellikle kış ve bahar aylarında etkili olan kötü hava koşullarının bundaki payının oldukça yüksek olduğunu söylememiz yanlış olmayacaktır. Bahse konu durum sebebiyle insanlar Ordu Yedaş Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası üzerinden yoğun olarak ihbarda ve şikayette bulunmaktadır.

Ordu Yedaş Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Ordu Yedaş Elektrik Dağıtım ihbar hattı denildiği zaman insanların aklına ilk olarak kesintiler gelse de buraya farklı sorunların bildirilmesi de mümkündür. Hatta bahse konu numaralar aranarak farklı konularda bilgi de alınabilir. Orduluların araması gereken numaralar şu şekildedir:

  • Telefon: (0452) 234 39 10
  • Telefon: 0362 311 44 00
  • Çağrı Merkezi: 186

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz