Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Osmaniye Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Osmaniye Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri Acil Hattı

Geçmiş yıllarda Adana’ya bağlı bir ilçe iken, yakın zamanda il olan Osmaniye, hızlı bir gelişim sürecinin içindedir. Bu süreç sayesinde insanların yeni hizmetlerle tanışması da hızlı olmaktadır. Çukurova Bölgesinde faaliyet gösteren Aksa, buraya da bir süredir doğalgaz sağlamaktadır. İnsanlar, bu gazı farklı alanlarda etkili bir şekilde kullanmakta ve hayatları çok daha kolay hale gelmektedir. Bilindiği gibi Osmaniye’nin doğası da son derece değerlidir ve bunun korunması adına da doğalgaz kullanımının önemli bir rol oynadığı söylenebilir.

Osmaniyelilerin bu hizmeti alırken son derece dikkatli olmalıdır. Çünkü Aksa tarafından verilen bu hizmet, dikkatli olunmadığı zaman ciddi sıkıntıların meydana gelmesine neden olabilir. Bundan dolayı yaşanan sorunların, hızlı bir şekilde şirket tarafından kurulan hat üzerinden bildirilmesi gerekiyor.

Osmaniye Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım İhbar Hattı

Osmaniye Aksa Gaz Doğalgaz Dağıtım ihbar hattı, insanların gaz kaçaklarından olabildiğince az etkilenmesi için 7/24 hizmet vermektedir. Osmaniyeliler, evlerinden ya da işyerlerinden gaz kokusu aldıkları anda bu hattı aramalıdır.

  • Acil Hattı: 187
  • Tel: 444 4 187

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz