Ana Sayfa Müşteri Hizmetleri Osmaniye Toroslar Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Osmaniye Toroslar Elektrik Dağıtım Müşteri Hizmetleri Numarası

Akdeniz Bölgesinde yer alan kentlerden birisi olan Osmaniye, geçmiş yıllarda Adana’ya bağlı bir ilçeydi. Daha sonra il haline gelen kent, hızlı bir gelişim sürecine girmiş ve buna bağlı olarak elektrik ihtiyacı ciddi şekilde artmıştır. Bahse konu ihtiyaç, bölgede yer alan barajlar üzerinden giderilmektedir. Geçmişte bu hizmet devlet kurumları tarafından verilirken, şimdiler ise Enerjisa bünyesinde yer alan Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. Osmaniye’ye bu hizmeti vermektedir.

İnsanların elektriğe olan ihtiyacı gün geçtikçe daha da artmaktadır. Bu artış sebebiyle Toroslar Elektrik Dağıtım tarafından hizmet kalitesinin arttırılmaya çalışıldığı görülmektedir. Özellikle hava şartları, insan faktörü ve hatlardan kaynaklanan farklı sorunlardan dolayı meydana gelen kesintilerin giderilmesine ayrı bir önem verilmektedir. Bunun için insanlar Toroslar Elektrik Dağıtım müşteri hizmetleri numarası ile kesinti bildirimi yapabilir.

Osmaniye Toroslar Elektrik Dağıtım İhbar Hattı

Osmaniye Toroslar Elektrik Dağıtım ihbar hattı ile insanlar, yaşamış oldukları sorunları şirkete bildirebilir. Böylece şirket gerekli olan işlemi yaparak insanların bu hizmeti almaya devam etmesini sağlar. Bahse konu hattın numaraları şu şekildedir:

  • Çağrı Merkezi: 186
  • Telefon: 444 4 372
  • Mail: musteriiliskileri@enerjisa.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz